تماس با ما

صفحه اینستاگرام :

200 بازگشت ،اینستاگرام کار نکرد.
بهترین جراح بینی در تهران
21 اردیبهشت, 1399 0

بهترین جراح بینی در تهران

بهترین جراح بینی در تهران : همیشه اولین و مهم ترین مرحله برای جراحی بینی، انتخاب جراح بینی ست. خانم ها و آقایانی که قصد انجام عمل بینی را دارند، لازم است بدانند که انتخاب بهترین جراح بینی اهمیت فراوانی دارد. شاید این انتخاب در شهرهای کوچکتر ایران آسانتر باشد اما در شهرهای بزرگتر نظیر تهران کمی سخت تر خواهد بود.

در همین زمینه تمامی افرادی که تمایل به انجام جراحی بینی دارند، می بایستی در انتخاب جراح بینی دقت بیشتری داشته باشند، همچنین چنانچه از جراحی بینی قبلی خود ناراضی باشند می بایست بعد از گذشت مدتی یک ساله، اقدام به انجام جراحی بینی ترمیمی (سپتوپلاستی) کنند.

نکته مهم در این زمینه این است که، تبحر جراح بینی و آشنایی با تکنیک های نوین عمل بینی جزو موارد مهمی ست که لازم است در انتخاب جراح بینی به آن ها توجه کنید.

 

بهترین جراحی بینی در تهران
جراحی بینی

ویژگی های بهترین جراحی بینی

اگر تصمیم قطعی برای جراحی بینی گرفته اید و قصد پیدا کردن و مراجعه به جراح بینی باتجریه در تهران دارید بهتر است به موارد مهم زیر توجه کنید تا ناخواسته سر از کلیینک ها و مطب های افراد سودجو در نیاورید:

 • تصاویری مبتنی بر واقعیت از جراحی های خود در سایت و پیج کاری در فضای مجازی درج کرده باشد
 • رزومه و سابقه کاری مناسبی داشته و تعداد عمل های انجام شده توسط ایشان در حد قابل قبولی باشد
 • درصد رضایت بیشتر کسانی که توسط این جراح، بینی خود را عمل کرده اند بیش از 90 باشد
 • و موضوع مهم آخر اینکه، میزان دستمزدی که متخصص برای جراحی تعیین کرده نیز می بایستی در حد منصفانه ای باشد تا بتوانید در نهایت، بهتری جراح بینی در تهران را با مجموع این عوامل شناسایی و برای عمل بینی به او مراجعه نمایید.

  چگونگی انتخاب بهترین جراح بینی تهران

  در ابتدا توصیه می کنیم برای سنجیدن میزان مهارت جراحتان حتماً نمونه کارهای ایشان را به دقت مشاهده و بررسی نمایید. جستجو در گوگل و سایر موتورهای جستجو از اولین راه هایی ست که می تواند شما را در انتخاب بهترین جراح بینی یاری رساند.

  همچنین یکی دیگر از بهترین روش های جستجو در مورد بهترین جراح بینی تهران، پرس و جو از دوستان و آشنایانی است که قبلاً این جراحی زیبایی را انجام داده و از نتیجه آن رضایت داشته اند.

  مراجعه حضوری به مطب متخصص جراح و بررسی میزان رضایت کسانی که جهت معاینه بعد از عمل مراجعه کرده اند هم می تواند شیوه ای بسیار جالب و موثر در این زمینه باشد.

هزینه جراحی بینی بهترین جراح بینی در تهران

تجربه و البته نوع برخورد با بیمار یکی از مهم ترین مشخصه های بهترین جراحان بینی در تهران است. در کنار این موارد مهم، مبلغ و دستمزدی که برای انجام انواع عمل تعیین می کنند نیز نشان دهنده تجربه و انصاف جراحان در برخورد با بیمار و انواع بیماری می باشد.

و اما نکته مهم اینکه، در مورد هزینه جراحی بینی توسط بهترین جراح تهران هم می توان همین علت ها را تا حد زیادی موثر دانست.

 برای اینکه یک جراح حاذق بتواند به درستی مبلغ جراحی بینی را تعیین نماید در کنار نکات مهم ذکر شده می بایستی مراحل گوناگون دیگری هم در کنار بیمار و با همکاری او طی گردد:

 • تعیین نوع بینی
 • مشخص شدن میزان و نوع آسیب در بینی بیمار
 • ترمیم و رفع ایرادات ایجاد شده در عمل یا عمل های قبلی
 • مراجعه به متخصص جراح و معاینه بینی و صورت
 • رفع مشکلات مادرزادی خاص
 • وجود پولیپ و سایر مشکلات تنفسی در بینی
 • وجود انحراف کم یا زیاد در تیغه بینی

با توجه به موارد مهم ذکر شده در بالا، لازم به ذکر است که هر کدام از این عوامل در تعیین هزینه نهایی بهترین جراح بینی در تهران بسیار موثر بوده و می توانند مبلغ نهایی را تا دچار تغییرات نمایند.

اما نکته مهمی که قطعی ست و توسط بیمار باید پیگیری شود، مراجعه به مطب جراح و معاینه و مشاوره از نزدیک است تا بتوان هزینه عمل بینی را تعیین نمود.

 

بهترین جراح بینی در تهران

 

در کنار بیمار بودن در دوران نقاهت آیا از وظایف بهترین جراح بینی ست؟

همراهی با بیمار تا پایان دوران استراحت و نقاهت و حتی دوره های بعدی معاینه از مهم ترین و اصلی ترین ویژگی های بهترین جراح است تا به این شکل بتواند نه تنها از ابتدا با معاینات صحیح، انتخاب بهترین نوع بینی و نهایتاً عملی مناسب، بهترین شکل و ظاهر بینی را برای بیمار ایجاد کند بلکه تا آخرین مراحل نیز در کنار بیمار بوده تا بهترین نتیجه حاصل گردد.

 

در جراحی بینی ( چه زیبایی و چه ترمیمی) علاوه بر زیبایی و فرم بینی، حفظ سلامت بیمار و متقاضی عمل اهمیت فراوانی خواهد داشت. برخی افراد برای عمل بینی  دچار وسواس بیش از حد می باشند و نگران فرم بینی  پس از جراحی رینوپلاستی می باشند.

چنین افرادی در جستجوی بهترین جراح بینی در تهران بوده و در این زمینه تحقیقات و بررسی های لازم را انجام خواهند داد که غالباً هم به نتیجه مناسبی دست خواهند یافت.

اگر با توجه به تمامی این شرایط، بهترین جراح بینی در تهران یا دیگر شهرها با تکنیک های نوین جراحی بینی به خوبی آشنا باشد خواهد توانست عملی بسیار موفقیت آمیز را انجام و نتیجه ای بسیار مثبت را عاید خود و بیمار نماید.

بهترین جراح بینی در تهران

شیوه برخورد بهترین جراح بینی در تهران چگونه است؟

اولین موضوعی که باید بر آن تاکید داشت این است که، بهترین جراحان بینی به خوبی می دانند مهمتر از مهارت و تخصص، نوع برخورد و مواجهه با بیمار و متقاضیان عمل بینی در سنین مختلف و در هر جایگاهی می باشد.

نکته مهم در این زمینه این است که، آنچیزی که می تواند ادامه موفقیت آمیز و رضایت آمیز فعالیت های آنها را همراه داشته باشد در واقع رضایت واقعی و قلبی تمامی بیماران از جراح بینی در شرایط مختلف است.

پس می توان نتیجه گرفت، جراح خوب بینی در تهران در مراحل مختلف و در مواجهه با بیماران، کاملاً درست و حرفه ای رفتار خواهد کرد.

 

عمل توسط بهترین جراح بینی در تهران و درصد موفقیت

نتیجه و پایان خوش عمل، همیشه یکی از اولین اهداف برای مراجعه به بهترین ها در هر زمینه ای است خصوصاً اینکه بحث سلامتی و چهره افراد در میان باشد. در مورد جراحی بینی در تهران و موضوعات وابسته هم می توان با همین دید به موضوع نگاه کرد.

نتیجه و پایاین آن جراحی موفقیت آمیز و همراه با رضایت خواهد بود که از ابتدا در انتخاب بهترین جراح بینی تهران دقت داشته و بهترین را از بین صدها جراح حاذق انتخاب کرده باشید.

در چنین شرایطی می توان گفت: نتیجه جراحی بینی از همان ابتدا مشخص و قابل اطمینان می باشد.

 

دکتر مسعود یزدانی

متخصص جراحی فک و صورت و جراح پلاستیک بینی

نظر بدهید