تماس با ما

صفحه اینستاگرام :

200 بازگشت ،اینستاگرام کار نکرد.
بهترین جراح پلاستیک در تهران
12 خرداد, 1399 0

بهترین جراح پلاستیک در تهران

برخی از مشکلات در ظاهر انسان که هم در کل بدن و هم در ناحیه صورت وجود دارد را امروزه می توان به کمک جراحی پلاستیک و این شاخه بسیار مهم پزشکی برطرف نمود. با رفع این ایرادات می توان هم ظاهری بهتر داشت و هم نسبت به بهبود عملکردی آن عضو و ناحیه اقدام نمود. تمامی این مراحل توسط جراحی پلاستیک در تهران انجام می شود. اما بهترین جراح پلاستیک در تهران بهتر می تواند نسبت به درمان این مشکلات اقدام نماید.
جراحی پلاستیک به فرآیند و عمل (عمل هایی) مهم گفته می شود که طی آن بسیاری از مشکلات موجود در صورت و بدن، برای بهبود ظاهری و عملکردی رفع می شوند. این موارد می توانند مادرزادی بوده و از ابتدای تولد با فرد همراه باشند و یا اینکه در طول دوران زندگی ایجاد شوند. این عوامل مهم عبارتند از:

 

بهترین جراح پلاستیک در تهران

 

مشکلات غضروفی (غضروف گوش و بینی)
– بیماری شکاف لب که از بدو تولد همراه نوزاد است
– انواع سوختگی با درجات مختلف
– سینداکتیلی (انگشتان به هم چسبیده)
– جراحی های مربوط به استخوان های سر و صورت
– صدمات مختلف بر اثر حوادث، تصادفات
– …

تمامی این موارد توسط بهترین جراح پلاستیک در تهران قابل بهبودی و درمان هستند و می توان نسبت به داشتن بهترین جراحی پلاستیک در تهران کاملاً اطمینان داشت. درصد رضایت بیمار نیز در چنین شرایطی به سبب مراجعه به بهترینها، بسیار بالا خواهد بود.

درمان مشکلات زیبایی و مشکلات پزشکی با هم

یکی از بزرگ ترین و مهم ترین مزیت های انجام جراحی پلاستیک توسط بهترین جـراح پلاستیک در تهران این است که دو عامل مهم یعنی «درمان بیماری» و «ایجاد زیبایی» را به شکل همزمان انجام می دهد یعنی هدف از انجام جراحی، فقط زیبایی آن قسمت از بدن و صورت نیست بلکه ایجاد عملکرد مناسب برای عضو و ناحیه، مد نظر می باشد.
به عنوان مثال در کوچک کردن و اصلاح پستان های خیلی بزرگ، درست است که اولین هدف معمولاً رفع ایراد ظاهری ست که می تواند نتایج بسیار مثبتی در روند زندگی فرد داشته باشد اما همین اصلاحات ظاهری، در کنار زیبایی اندام و عضو می تواند در بهبود عملکرد آن نیز بسیار موثر باشد؛ بهترین جراح پلاستیک در تهران می تواند این عمل مهم را در حرفه ای ترین سطح انجام دهد.
همچنین در موردی مانند اصلاح بدن و اندامی که چاق است پس از انجام عمل هم زیبایی اندام نصیب فرد گردیده و هم از دیگر نتایج جراحی، کارکرد بهتر سایر اعضای بدن خواهد بود. در این مورد نیز بهترین جراح پلاستیک در تهران می تواند بهترین و مناسب ترین نتیجه را ارائه نماید.

 

دکتر محمد مسعود یزدانی

متخصص جراحی فک و صورت و جراح پلاستیک بینی

نظر بدهید