تماس با ما
بهترین جراح پلاستیک در تهران
12 خرداد, 1399 0

بهترین جراح پلاستیک در تهران

ایرادات ظاهری در بدن و همچنین در صورت هر فردی را می توان به شیوه های مختلفی از جمله جراحی پلاستیک برطرف نمود که این نوع جراحی، امروزه یکی از مهم ترین شاخه های پزشکی در جهان است. با رفع این ایرادات می توان هم ظاهری بهتر داشت و هم نسبت به بهبود عملکرد آن عضو و ناحیه اقدام کرد. تمامی این اقدامات توسط جراحان پلاستیک در تهران در بهترین شکل انجام خواهد شد ولی بهترین جراح پلاستیک در تهران بهتر قادر خواهد بود با کیفیت بهتری تمامی این جراحی ها را انجام دهد.

 

بهترین جراح پلاستیک در تهران

 

جراحی پلاستیک به عمل هایی گفته می شود که طی آن بسیاری از مشکلات موجود در صورت، فک و بدن رفع می شود تا بهبود عملکرد و همچنین ظاهر افراد حاصل گردد. چنین مشکلاتی می توانند مادرزادی بوده و از ابتدای تولد با فرد همراه باشند و یا اینکه در طول دوران زندگی شکل گرفته باشند.

 

مهم ترین بیماری هایی که نیاز به جراحی پلاستیک دارند عبارتند از:

مشکلات غضروفی (غضروف گوش و بینی)
– شکاف لب که از بدو تولد همراه نوزاد خواهد بود

– جراحی های مربوط به استخوان های سر و صورت
– سوختگی های مختلف با درجات متنوع
– انگشتان به هم چسبیده یا سینداکتیلی
– صدمات مختلف بر اثر تصادفات، سوانح و…
– و…

مشکلات و بیماری های ذکر شده در بالا، توسط بهترین جراح پلاستیک در تهران در حرفه ای ترین شرایط قابل درمان بوده و می توان نسبت به داشتن بهترین جراحی پلاستیک در تهران کاملاً اطمینان داشت.

همچنین لازم به ذکر است، درصد رضایت بیمار نیز در چنین شرایطی به سبب مراجعه به بهترینها، بسیار بالاتر از شرایط عادی می باشد.

 

درمان همزمان مشکلات زیبایی و مشکلات پزشکی

مهم ترین و اصلی ترین مزیت انجام جراحی پلاستیک توسط بهترین جـراح پلاستیک در تهران توجه به دو عامل مهم است یعنی «درمان بیماری» و «ایجاد زیبایی» که می توان هر دو را به شکلی همزمان انجام داد یعنی هدف از انجام جراحی، فقط زیبایی آن قسمت از بدن و صورت نیست بلکه می توان علاوه بر مزایای ذکر شده، عملکرد مناسبی برای عضو و ناحیه هم ایجاد نمود.
نمونه ای مهم در این مورد می تواند کوچک کردن و اصلاح پستان های خیلی بزرگ باشد. درست است که اولین هدف معمولاً رفع ایراد ظاهری ست که می تواند نتایج بسیار مثبتی در روند زندگی فرد داشته و او را راضی تر نگهدارد اما همین اصلاحات ظاهری، در کنار زیبایی اندام و عضو می تواند در بهبود عملکرد آن نیز بسیار موثر باشد.

بهترین جراح پلاستیک در تهران می تواند این عمل مهم را در حرفه ای ترین سطح انجام داده و ظاهری بسیار زیبا ایجاد نماید.
همچنین در موردی مانند اصلاح ایرادات مختلف در فک که در زیر بیشتر به آن می پردازیم، پس از انجام عمل، هم زیبایی نصیب فرد می شود و هم از دیگر نتایج جراحی، کارکرد بهتر دندان ها، فک و… خواهد بود. در این مورد نیز بهترین جراح پلاستیک در تهران می تواند بهترین و مناسب ترین نتیجه را ارائه کند.

 

جراحی فک توسط بهترین جراح پلاستیک در تهران

جراحی فک توسط جراح پلاستیک زمانی اتفاق می افتد که برخی بیماری ها در عملکرد صحیح فک و همچنان در ظاهر آن وجود داشته باشد به عنوان مثال بزرگ بودن فک، جلوتر بودن فک، بزرگ بودن دندان ها و موارد مهمی از این دست.

در چنین شرایطی، جراح می بایستی اصلاحات اساسی بر روی صورت و فک انجام دهد. البته گاهی می توان به کمک ارتودنسی این مشکلات را رفع کرد اما گاهی هم بصورت همزمان می بایستی نسبت به جرای فک و ارتودنسی اقدام نمود.

 

جراحی بینی توسط بهترین جراح پلاستیک در تهران

بسیاری از مشکلات و عوارض موجود در ظاهر بینی مانند بزرگ بودن، انحراف بینی، اشکال در تنفس صحیح، پهن بودن بینی، ایرادات مادرزادی مانند بزرگ تر بودن یکی از سوراخ ها و مواردی از این دست، در حیطه وظایف جراح پلاستیک است.

در صورت لزوم، یک جراح پلاستیک حرفه ای در تهران می تواند با یک مرحله عمل، این مشکلات را برطرف نماید. گاهی نیز ممکن است نیاز به چند مرحله جراحی (در موارد معدود) باشد. چنین عمل هایی به دلیل ایجاد تغییرات اساسی در ظاهر و حتی سرنوشت افراد، جزو مهم ترین و باارزش ترین جراحی های جهان شناخته می شوند که تمامی آنها توسط بهتریـن جراح پلاستیـک در تهران انجام می شود.

 

دکترمسعود یزدانی

متخصص جراحی فک و صورت و جراح پلاستیک بینی

نظر بدهید

برچسب‌ها

Call Now Buttonتماس با دکتر یزدانی