تماس با ما

صفحه اینستاگرام :

200 بازگشت ،اینستاگرام کار نکرد.
جراحی بینی در قم
26 آذر, 1398 0

جراحی بینی در قم

جراحی بینی در قم را می توان با مراجعه به جراحان بسیار زیادی انجام داد. قم به دلیل وسعت و جمعیت بسیار فراوان، دارای تقاضای فراوان جهت عمل بینی (چه زیبایی و چه اصلاحی-ترمیمی) می باشد.

جراحی بینی در قم دکتر محمد مسعود یزدانیاز آنجایی که جمعیت این شهر و استان قم هر روز در حال افزایش است در نتیجه می توان بر روی افزایش درصد متقاضیان عمل بینی نیز مطمئن بود. در چنین شرایطی تعداد بسیاری از متخصصان و جراحان حاذق در این شهر حضور دارند تا بتوانند این نیاز گسترده را به درستی پوشش دهند.

البته علاوه بر پزشکان حرفه ای و درجه یکی که در قم برای انجام جراحی بینی مناسب حضوری قدرتمند دارند می توان معدود جراحانی را هم مشاهده کرد که متاسفانه بدون تخصص لازم اقدام به جراحی بینی در قم می نمایند که ناگفته از همان ابتدای کار، سرانجام آن مشخص است.

هزینه جراحی بینی در قم چقدر است؟

این سوالی بسیار تعیین کننده برای تصمیم قطعی عمل بینی در قم می باشد. با توجه به اینکه جراحی بینی جزئی از عمل های زیبایی محسوب می شود معمولاً بیمه ها از تحت پوشش قرار دادن آن سر باز می زنند مگر در موارد بسیار نادر! این یعنی اینکه باید خود را برای پرداخت تمام و کمال هزینه عمل بینی آماده نمایید.

با در نظر گرفتن اینکه به کدام متخصص مراجعه و جراحی بینی شما در کدام مرکز انجام گردد هزینه جراحی بینی شما مشخص خواهد شد. از همان ابتدا می بایستی در انتخاب جراح باتجربه و بیمارستان یا کلینیکی که قرار است عمل مهم بینی شما در آن انجام شود دقت کنید تا بهترین جراحی، راحتترین عمل و البته مناسبترین هزینه را در پیش داشته باشید.

میزان مبلغی که می بایستی برای جراحی بینی در قم هزینه نمایید بستگی به تمامی عواملی دارد که در بالا به آن اشاره کردیم اما معمولاً این هزینه می بایستی از 5 میلیون تومان آغاز و در بدترین و گرانترین شرایط نهایتاً 12 میلیون تومان باشد.

کدامیک از انواع بینی را می توان راحتتر در قم جراحی کرد؟

از آنجایی که بینی به چند شکل و فرم تقسیم بندی می شود؛ «بینی گوشتی» و «بینی استخوانی» در نتیجه باید در پی بهترین جراح برای هر کدام از این نوع بینی ها بود. اصولاً هر جراح معتبر و باتجربه ای می بایستی بتواند تمامی انواع بینی ها را به خوبی عمل نماید اما به هر حال گاهی نیز پیش می آید که برخی جراحان باتجربه نیز می توانند مثلاً بینی استخوانی را زیباتر جراحی کنند یا تبحر و چیره دستیِ بیشتری روی عمل بینی گوشتی دارند، بهتر است نسبت به این موارد هم در حین جستجو برای پیدا کردن جراح مورد نظر خود دقت نمایید.

نکته بسیار مهم دیگر اینکه جراحی بینی در قم چنانچه از همان ابتدا با دقت فراوان در انتخاب مناسب جراح، مرکز مورد نظر برای جراحی و مراقبت های بعد از عمل به درستی انجام گردد می تواند این عمل را به یک خاطره زیبا برای شما تا آخر زندگی تان تبدیل نماید، پس برای ساختن این خاطره زیبا بایستی کمی وقت و جستجوی بیشتری انجام دهید.

اما به طور کلی امروزه تقریباً تمامی عمل های زیبایی و اصلاحی-ترمیمی در قم به درستی و با کیفیت بسیار بالایی نزد پزشکان معتبر انجام می شود.

توصیه های مهم برای انجام بهترین جراحی بینی در قم

پس از اینکه جراح مورد نظر را پیدا کردید و البته هزینه عمل را نیز محیا نمودید پس از مراجعه به پزشک مورد نظر، ابتدا مشاوره ای دقیق توسط پزشک انجام و معایناتی از صورت و نوع استخوان بندی و فرم چهره شما انجام می شود. سپس پزشک از جهات مختلف از صورت شما عکاسی خواهد کرد. همچنین آزمایشات خون و… برای شما تجویز می شود.

بهتر است پس از انجام این مراحل و قبل از روز عمل بینی در قم موارد زیر را حتماً رعایت کنید:

 • اگر سیگاری و قلیانی هستید از دو هفته قبل حتماً آنها را ترک کنید
 • اگر سابقه بیماری خاصی دارید حتماً با پزشک در میان بگذارید
 • مصرف داروهایی مثل «بروفن» و «آسپیرین» را قطع نمایید
 • شب قبل از عمل دوش گرفته و صورت خود را اصلاح کنید
 • لباس های دکمه دار بپوشید تا فردای عمل بتوانید آنرا راحتتر عوض کنید
 • 2 ساعت قبل از عمل در محل حضور داشته باشید
 • حداقل 8 ساعت قبل از عمل هیچ چیزی نخورید

در روز عمل نیز پس از اینکه به اتاق عمل برده شدید پس از 2 تا 3 ساعت از اتاق خارج می شوید. پس از 1 ساعت نیز بهوش آمده و شرایط عادی خواهد شد.

توصیه ها پس از جراحی بینی در قم

پس از انجام عمل بینی در قم می بایستی حتماً موارد زیر را رعایت کنید تا جراحی بینی خود را تا انتها به شکلی موفقیت آمیز سپری نمایید:

 • از خوردن غذاهای تند و پرادویه حتماً پرهیز نمایید زیرا ممکن است سبب سرفه و عطسه های شدید گردد
 • نیازی به استحمام در روز پس از عمل نیست اما در روزهای بعدی اگر نیاز فوری پیدا کردید حتماً با کمک دیگران اینکار را انجام داده و سر را حتماً به پشت بشویید تا بینی خیس نشود
 • کمپرس سرد را مکرراً در طول روز استفاده کنید
 • پاک کردن اطراف و زیر بینی را با گوش پاک کن و دستمال کاغذی به آهستگی انجام دهید
 • در زمان استراحت حتماً سر باید بالاتر از بدن باشد
 • اگر خونریزی شدید به غیر از خونابه های کم از بینی که طبیعی ست داشتید حتماً سریعاً به پزشک مراجعه کنید
 • مصرف داروها را سر وقت انجام دهید

با رعایت این موارد مطمئناً یک بینی بسیار زیبا داشته و البته بهترین جراحی بینی در قم را پشت سر خواهید گذاشت.

 

دکتر محمد مسعود یزدانی

متخصص جراحی فک و صورت و جراح پلاستیک بینی

نظر بدهید