تماس با ما

صفحه اینستاگرام :

200 بازگشت ،اینستاگرام کار نکرد.
جراحی بینی در کرج
23 آذر, 1398 0

جراحی بینی در کرج

جراحی بینی در کرج سال هاست در سطوح مختلف به راحتی انجام می شود. امروزه یکی از مهمترین و البته پرطرفدارترین عمل هایی که در کرج دائماً در مراکز پزشکی مختلف در حال انجام است همین جراحی بینی ست که توسط جراحان متعددی انجام می شود.

جراحی بینی در کرج دکتر محمد مسعود یزدانی شاید بتوان به جرات گفت: صدها جراح بینی حاذق هم اکنون در نقاط مختلف کرج مستقر بوده و بهترین خدمات جراحی بینی در زمینه های مختلف را ارائه می نمایند. در زمینه جراحی زیبایی بینی یا همان «رینوپلاستی» در حال حاضر بهترین جراحان در کرج مشغول انجام این عمل بینی هستند. همچنین «سپتوپلاستی» یا عمل اصلاحی و ترمیم بینی نیز در کرج به راحتی و در بالاتربن سطح ممکن انجام می شود.

هزینه جراحی رینوپلاستی در کرج

از آنجایی که استان البرز و شهر کرج در سال های اخیر به ناگاه افزایش جمعیتی خیره کننده را به علت مهاجرت از سراسر کشور تجربه کرده در نتیجه با افزایش جمعیت، تقاضا برای انواع عمل بینی هم قاعدتاً افزایش قابل ملاحظه ای خواهد یافت که این موضوع سالهاست در کرج اتفاق افتاده به همین دلیل هم اکنون عمل رینوپلاستی یا همان جراحی زیبایی بینی به شدت و با قدرت فراوان در بالاترین سطح در کرج در حال انجام می باشد.

جمعی از بهترین پزشکان کشور را می توان در کرج پیدا کرد که همگی در مطب ها، کلینیک ها و بیمارستان های مختلف در حال ارائه بهترین خدمات به متقاضیان عمل زیبایی بینی در کرج هستند. هم اکنون هزینه جراحی بینی در کرج تقریباً بین 5 تا 12 میلیون تومان بسته به جراح و مرکزی که قرار است در آن انجام شود تعیین می گردد.

هزینه سپتوپلاستی در کرج

سپتوپلاستی که به عمل ترمیمی و اصلاح تیغه بینی اطلاق می گردد در بهترین بیمارستان ها و کلینیک ها در کرج انجام می شود. بسیاری از انحرافات بینی، ترمیم برخی خرابکاری های سایر جراحان، اصلاح بدشکلی های بینی و… توسط بهترین جراحان  و با یک جراحی بینی در کرج به خوبی انجام می گردد.

باتوجه به شرایط متنوع، هزینۀ انجام سپتوپلاستی که یک عمل مهم در زمینه جراحی بینی در کرج  است نیز در حدود 5 تا 12 میلیون تومان می باشد.

(( لازم به ذکر است که عمل «رینوپلاستی» و «سپتوپلاستی» معمولاً همزمان انجام خواهد شد اما در مواردی نادر نیز این عمل ها به صورت مجزا صورت می گیرد. ))

تشخیص بهترین جراح بینی در کرج

گاهی سوالی مهم در ذهن افرادی که قصد جراحی بینی در کرج دارند شکل خواهد گرفت که کدام متخصص و البته جراح بینی، بهترین در کرج می باشد؟ سوالی مهم و بسیار تعیین کننده است. شاید اگر در همین ابتدای کار و در تعیین جراح خود اشتباه کنید تا چندین سال و متاسفانه گاهی تا آخر عمر می بایستی با بد شکل شدن بینی و یا حتی مشکلات اعصاب خردکن تنفسی بینی، درگیر باشید.

بهتر است بهترین جراح بینی در کرج را ابتدا با کمی گشت و گذار در فضای مجازی جستجو کنید. سپس با سوال از اطرافیان و کسانی که قبلاً این عمل مهم را در کرج انجام داده اند بهترین جراح را تعیین و برای انجام امور ابتدایی و نهایتاً عمل بینی به او مراجعه نمایید.

مراقبت های قبل از جراحی بینی در کرج

برای عملی مهم مانند جراحی بینی می بایستی برخی موارد مهم را رعایت نمایید. به عنوان مثال اگر سیگاری هستید حتماًٌ باید 2 هفته پیش از عمل، سیگار را ترک کرده تا بتوانید عمل خود را بدون مشکل سپری کنید.

در این دوره تمامی افراد حتی دخترها هم عادت به کشیدن قلیان دارند، از آنجایی که دردسر و عوارض دود قلیان صدها برابر سیگار است اگر عادت به قلیان کشیدن دارید می بایستی حتماً 2 تا 3 هفته قبل از آن به هیج عنوان قلیان نکشید.

شب قبل از عمل هم طبق توصیه پزشک، بایستی ناشتا بوده و با معده خالی برای عمل مراجعه نمایید. دوش گرفتن و شستن صورت را هم فراموش نکنید.

مدت زمان جراحی بینی در کرج

پس از اینکه روز و تاریخ عمل بینی شما مشخص شد چند ساعت قبل از آن بستری شده و نهایتاً به اتاق عمل منتقل خواهید شد. این عمل مهم تقریباً 2 تا 3 ساعت بسته به سختی آن طول خواهد کشید. تقریباً 1 ساعت پس از خروج از اتاق عمل نیز به هوش آمده و با اجازۀ پزشک می توانید مقداری کیک نرم و آب یا آبمیوه میل نمایید. چند ساعت بعد نیز با آتل روی بینی ترخیص خواهید شد.

در منزل در زمان استراحت می بایستی حتماً سر شما از بدن بالاتر بوده، همچنین اگر قصد حمام کردن داشتید حتماً می بایستی به کمک فردی دیگر اینکار را انجام داده و موها را از پشت بشویید تا بینی خیس نشده و یا ضربه نخورد.

کمپرس سرد صورت، روزانه چندین بار نیز فراموش نشود زیرا در بهبودی تاثیری بسیار مستقیم دارد. همچنین پس از جراحی بینی در کرج می بایستی حتماً داروها و مسکن ها را سر ساعت مصرف کرده تا درد پس از عمل، شما را دچار زحمت نکند.

پس از رعایت تمامی این موارد، می توانید نهایتاً 10 تا 15 روز بعد به زندگی عادی خود بازگردید.

 

 

دکتر محمد مسعود یزدانی

متخصص جراحی فک و صورت و جراح پلاستیک بینی

نظر بدهید