تماس با ما

صفحه اینستاگرام :

200 بازگشت ،اینستاگرام کار نکرد.
جراحی بینی طبیعی
31 فروردین, 1399 0

جراحی بینی طبیعی

در این مقاله اطلاعاتی در رابطه با جراحی بینی طبیعی در اختیارتان قرار می دهیم.

جراحی بینی طبیعی دکتر محمد مسعود یزدانی

 

اکثر افرادیکه اقدام به جراحی زیبایی بینی می نمایند تمایل ندارند مدل بینی شان عروسکی یا فانتزی باشد و به مدل بینی طبیعی علاقه دارند؛ بدین جهت به دنبال بهترین جراح بینی طبیعی هستند تا نتیجه دلخواه و مطلوبی کسب نمایند.

در جراحی طبیعی بینی نخسین نکته ای که جراح می بایست به آن توجه نماید این است که فرم بینی با دیگر اعضای صورت هماهنگی و تناسب داشته باشد و همچنین عملکرد بینی حفظ شود.

ویژگی های جراحی بینی طبیعی

در مدل بینی طبیعی حد استاندارد زاویه بین لب و بینی حفظ می گردد.

بینی تیز و فرم دار نیست.

چین های اطراف بینی و سوراخ های بینی حالت طبیعی خود را حفظ می کنند.

انحنا یا قوس روی بینی بسیار کم و نامحسوس است.

هزینه جراحی بینی طبیعی

اینگونه جراحی ها در دسته جراحی های زیبایی قرار می گیرند در نتیجه مبلغ مشخص و متداول خود را دارند اما برخی عوامل می توانند بر میزان مبلغ عمل بینی طبیعی تاثیرگذار باشند. این عوامل عبارتند از:

  • وجود انحراف در تیغه بینی
  • وجود پولیپ در بینی (که بنا به درخواست بیمار، همزمان با جراحی زیبایی رفع می شود)
  • نوع بینی ( استخوانی یا گوشتی)

برای اینکه بتوانید مبلغ دقیق و هزینه ای که قرار است برای جـراحی بینی طبیعی خود پرداخت کنید را بدانید بهتر است ابتدا از افرادی که به جراح مورد نظر مراجعه کرده اند پرس و جو کنید تا حدود قیمت برای شما مشخص شود.

اما بهترین راه برای بدست آوردن مبلغ نهایی عمل بینی طبیعی این است که ابتدا به مطب جراح مراجعه کنید تا یک جلسه مشاوره برای شما انجام شود. در این جلسه مشاوره سوالاتی مانند وجود بیماریخحاص، حساسیت به برخی داروها و مواردی از این دست از شما پرسیده می شود سپس جراح بینی شما را از جهات مختلف معاینه خواهد کرد.

نهایتاً با مشخص شدن 1- نوع بینی 2- ایراداتی که باید رفع شوند و 3- سایر گزینه ها، جراح می تواند مبلغ نهایی را به شما اعلام کند.

نحوه انجام جراحی بینی طبیعی

لازم به ذکر است که در عمل بینی طبيعی بر روی بافت بینی تغییرات زیادی اعمال نمی گردد و عمده تغییرات بر روی نوک بینی و پشت بینی صورت می گیرد.

بهترین جراح بینی در عمل زیبایی بینی با توجه به تجربه و مهارت خود از یکی از شیوه های جراحی بینی بسته یا جراحی بینی باز به منظور اعمال تغییرات استفاده می نماید.

در عمل بینی به روش بسته بر روی کلوملا هیچ برشی زده نمیشود و همه برش ها در داخل بینی ایجاد میشود.

جراح در عمل بینی به روش باز بر روی کلوملا یک برش کوچک ایجاد میکند و تغییرات مورد نیاز را بعد از بلند کردن پوست بینی اعمال می کند.

عوارض عمل بینی

باید گفت برای انجام عمل زیبایی بینی در صورتیکه نزد یک جراح بینی خوب مراجعه نمایید و مراقبتهای قبل و بعد از آن را رعایت کنید دچار هیچ عارضه ای نمی شوید.

البته کبودی، ورم، آبریزش و گرفتگی بینی بعد از جراحی بینی امری طبیعی است که به تدریج برطرف خواهد شد و جای هیچ گونه نگرانی وجود ندارد.

 

دکتر محمد مسعود یزدانی

متخصص جراحی فک و صورت و جراح پلاستیک بینی

نظر بدهید