تماس با ما

صفحه اینستاگرام :

200 بازگشت ،اینستاگرام کار نکرد.
جراحی رینوپلاستی
23 دی, 1398 0

جراحی رینوپلاستی

جراحی رینوپلاستی: رینوپلاستی یعنی جراحی زیبایی بینی که هم اکنون یکی از رایج ترین عمل‌ های زیبایی محسوب می گردد. در جراحی زیبایی بینی، ظاهر نامناسب ایجاد شده در اثر آسیب هایی مانند شکستگی ها و همچنین بد فرمی‌ های مادرزادی اصلاح می شوند. با برطرف نمودن تمامی این نواقص و انجام اصلاحات لازم، اعتماد به نفس شخص افزایش خواهد یافت.

جراحی رینوپلاستی دکتر محمد مسعود یزدانیجراحی زیبایی بینی علاوه بر زیبایی ظاهری، برای بهبود و حفظ سلامتی نیز صورت می گیرد. لازم به ذکر است که می توان رینوپلاستی را به طور همزمان با جراحی هایی نظیر اصلاح انحراف بینی (که ناشی از انحراف استخوان میانی بینی می باشد) و رفع پولیپ بینی انجام داد.

از جمله نتایجی که می توان از جراحی زیبایی بینی کسب نمود، عبارتند از:

  • با اصلاح فرورفتگی ها و بر آمدگی های بینی (قوز) می ‌توان فرم آن را زیباتر ساخت.
  • می ‌توان اندازه بینی را با دیگر اجزای صورت متناسب کرد.
  • فاصله بین بینی و لب بالایی با رینوپلاستی اصلاح می‌ شود.
  • سایز سوراخ ‌های بینی را می ‌توان کوچک تر کرد.
  • کج بودن و نامتقارن بودن بینی رفع می ‌شود.
  • نوک بینی امکان دارد بزرگ، بیش از حد رو به پایین یا بالا و یا اصطلاحاً گوشتی باشد که تمامی این نواقص با جراحی بینی اصلاح می شوند.

جراحی زیبایی بینی در چه شرایطی قابل انجام است؟

  • نداشتن مشکل سلامتی
  • تکامل یافتن رشد صورت

نحوه انجام جراحی رینوپلاستی: جراحی زیبایی بینی عملی است که با دو روش بسته و باز قابل انجام است. در جراحی زیبایی بینی باز، برشی در میان سوراخ ‌های بینی نیز زده می شود ولی در عمل زیبایی بینی بسته، تمامی برش‌ ها درون بینی ایجاد می گردد. در هر دو شیوه، جراحی با تغییر شکل بافت استخوان و غضروف زیر پوست بینی صورت می گیرد.

نتیجه عمل زیبایی بینی

افرادی که انتظارات منطقی و واقع بینانه ای از این جراحی دارند اغلب از نتیجه کار خشنود خواهند شد. هدف بیمار از انجام جراحی زیبایی بینی باید تنفسی راحت و داشتن بینی متناسب با صورت خود باشد و نه شبیه شدن به فرد دیگری.

نتایج حاصل از عمل زیبایی بینی به مهارت جراح و همچنین ضخامت پوست بینی بیمار بستگی دارد.

 

دکتر محمد مسعود یزدانی

متخصص جراحی فک و صورت و جراح پلاستیک بینی

نظر بدهید