تماس با ما
جراحی فک و صورت در تهران
11 خرداد, 1399 0

جراحی فک و صورت در تهران

مشکلات صورت و فک در انواع مختلفی وجود دارد. جراحی فک و صورت در تهران به عملی گفته می شود که در طی آن، بسیاری از مشکلات و ایرادات در ناحیه صورت، گردن، جمجمه، فک انجام و مشکل بصورت کامل رفع می شود.

 

جراحی فک و صورت در تهران

تمامی این مشکلات ممکن است ایراداتی در فک مانند بد فرم بودن، بزرگ بودن، نامتقارن بودن و… باشد که توسط جراحی فک و صورت برطرف خواهد شد.

جراحی فک و صـورت در تهران در بهترین کیفیت و تخصص انجام می شود و می توان بسیاری از مشکلاتی را که نه تنها از نظر ظاهری برای افراد ایجاد نموده به خوبی برطرف نمود بلکه از نظر عملکردِ آن قسمت از سر و صورت نیز قابلیت بازگرداندن به شرایط نرمال و طبیعی هم وجود دارد.

 

چه سنی برای جراحی فک و صورت مناسب است؟

رعایت برخی موارد مهم برای به دست آوردن بهترین نتیجه پس از جراحی فک و صـورت در تهران بسیار لازم و ضروری ست. در همین زمینه لازم به ذکر است، تقریباً تمامی جراحی های فک و صورت می بایستی پس از اتمام دوران رشد انجام گردد زیرا اولین هدف از این جراحی ها، اصلاح عملکردی و ظاهری در آن ناحیه بوده و اگر عمل در زمان رشد انجام شود مدتی پس از جراحی، ممکن است مجدداً بیماری و مشکل عود کرده و دوباره نیاز به انجام جراحی باشد.
در برخی موارد نیز این امکان وجود دارد که برای درمان برخی از مشکلات فک و صورت، جراح فک و صورت در تهران مجبور به مداخله و انجام جراحی دقیقاً در سنین رشد باشد تا آن عارضه امکان ادامه روند رشد به شکل معیوب را نداشته و ایراد در همان مرحله برطرف شود. به این شکل می توان از پیشرفت بیماری جلوگیری و آن را درمان کرد .

 

 

چه بیماری هایی توسط جراحی فک و صورت در تهران درمان می شوند؟

–  خارج نمودن دندان های نهفته

– جراحی و درمان برخی بیماری های بدخیم و یا خوش خیم در ناحیه فک و صورت

–  بیماری لب شکری
– عمل ایمپلنت دندان و گذاشتن پروتز

– جراحی و درمان انواع تومور و کیست در فک و دندان
– التهاب فک و صورت
– درمان برخی مشکلات در ریشه دندان ها

– نمونه برداری از دندان ها
– جراحی برای رفع کوچک بودن و یا جلو-عقب بودن فک که می تواند به اختلالات خواب مانند خروپف کردن بیانجامد
– درمان مشکلات متعدد در فک و صورت مانند صدماتی که بر اثر تومور ایجاد شده و یا در اتفاقاتی مانند جنگ و حوادث مختلف ایجاد شده است

در تمامی موارد ذکر شده بالا و بیماری های عنوان شده می توان به کمک تخصص و تبحر جراحان و جراحی فک و صورت در تهران به بهترین نتیجه پس از جراحی دست یافت؛ عملکرد مناسب و ظاهری زیبا از مهم ترین نتایجی ست که جراحی فک و صورت در تهران به شما هدیه خواهد کرد!

 

دکتر مسعود یزدانی

متخصص جراحی فک و صورت و جراح پلاستیک بینی

 

نظر بدهید

برچسب‌ها

Call Now Buttonتماس با دکتر یزدانی