تماس با ما

صفحه اینستاگرام :

اینستاگرام داده های نامعتبر را بازگرداند.
دکتر مسعود یزدانی جراح بینی تهران
20 خرداد, 1399 0

دکتر مسعود یزدانی جراح بینی تهران

جراحی بینی را باید با توجه به اصول مهمی انجام داد و پیگیری نمود. یکی از مهم ترین مراحل انجام این جراحی مهم، مراجعه به بهترین ها در این زمینه است. امروزه در هر شهری می توان صدها جراح برای مراجعه و انجام عمل بینی انتخاب نمود که در تهران موضوع از این هم بسیار پیچیده تر خواهد بود. دکتر مسعود یزدانی جراح بینی تهران می تواند برای بدست آوردن نتایج بسیار مثبت جراحی بینی در کنار بیماران باشد.

 

دکتر مسعود یزدانی جراح بینی تهران

مشخصات جراح بینی خوب در تهران

از مهم ترین و ویژه ترین مشخصاتی که یک جراح بینی در تهران می بایستی حتماً به آنها اشراف داشته و در واقع دارای این ویژگیها باشد عبارتند از:
– برخورد صحیح و مناسب با بیمار و شنیدن تمامی صحبت های او با روی گشاده
– دقت در انجام تمامی معاینات تخصصی و تشخیص حرفه ای ایراد در بینی بیمار و نوع بینی او
– دریافت هزینه عمل مناسب
– تجویز دقیق آزمایشاتی که با توجه به شرایط بیمار لازم خواهد بود
– تعیین بهترین مرکز برای انجام عمل بینی در تهران
– انجام بهترین جراحی بینی در روز عمل
– ماندن در کنار بیمار تا پایان دوران مراقبت و نقاهت
دکتر مسعود یزدانی جراح بینی تهران با دقت بسیار فراوان، از همان ابتدای ورود بیمار به مطب، تمامی موارد و ریز جزئیات را به شکلی کاملاً حرفه ای و دقیقاً با توجه به اصول تخصصی پزشکی، بررسی و زیر نظر داشته تا بتوان ایدئال ترین نتیجه را از عمل بینی بدست اورد.

رینو پلاستی و سپتوپلاستی

با توجه به تجربه و مهارت ایشان در زمینه انجام تمامی عمل های بینی، ایشان در تعیین نوبت و انجام جراحی های مختلف از جمله عمل زیبایی بینی (رینوپلاستی) و همچنین عمل ترمیمی-اصلاحی بینی (سپتوپلاستی) بیشترین دقت و توجه را خواهند داشت تا بتوان به تمامی متقاضیان بهترین و سریعترین خدمات پزشکی را ارائه نمود.
تمامی مراحل از ابتدا تا انتها نیز توسط ایشان در کنترل بوده و چنانچه نیاز به معرفی برای انجام برخی آزمایشات باشد، دکتر مسـعود یزدانی جراح بینی تهران بهترین مراکز را برای انجام آزمایش به بیمار معرفی خواهند کرد تا بالاترین سطح رضایت را برای بیمار به همراه داشته باشد.
انجام عمل توسط ایشان نیز در بهترین مراکز و کلینیک ها انجام خواهد شد و بالاترین سطح خدمات بهداشتی-مراقبتی حال حاضر کشور توسط ایشان و مرکز مربوطه به بیمار ارائه می شود که همین موارد، سبب رضایت بسیار بالای مراجعه کنندگان به ایشان گردیده است. دکتر مسعود یزدانی جراح بینی تهران از ابتدا تا انتها در کنار شما بوده تا بهترین عمل بینی تهران را تجربه کنید.

 

دکتر محمد مسعود یزدانی

متخصص جراحی فک و صورت و جراح پلاستیک بینی

نظر بدهید